Zrzut ekranu 2021 05 10 180516

Nowa strona zakładu pogrzebowe Lapczyk – zmieniamy się dla Państwa

Zakład pogrzebowy Lapczyk świadczy usługi funeralne na terenie Skoczowa od 1988 roku. To wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość wykonywanych usług oraz obsługę ceremonii ostatniego pożegnania. Pracownicy zakładu dokładnie łączą ze sobą doświadczenie i tradycje wraz z nowoczesnością o czym świadczy nowa strona internetowa.

Odpowiednia strona internetowa zakładu pogrzebowego jest bardzo ważna. Dzięki niej każda osoba może odnaleźć niezbędne informacje oraz dowiedzieć się o usługach pogrzebowych świadczonych przez zakład pogrzebowy Lapczyk. Aby wszystko mogło być jeszcze bardziej przejrzyste i intuicyjne, strona zakładu pogrzebowego Lapczyk w Skoczowie została udoskonalona.

Na stronie internetowej mogą przeczytać Państwo informacje o firmie Lapczyk, świadczonych usługach pogrzebowych, zapoznać się z poradnikiem pogrzebowym, przeczytać opinie o zakładzie oraz obejrzeć galerię zdjęć.

Internetowe Nekrologi

Strona internetowa zakładu pogrzebowego Lapczyk została również wyposażona w nekrologii. Każda rodzina ma możliwość spersonalizowania takiego nekrologu, dodać zdjęcie oraz napisać najważniejsze informacje o miejscu i godzinie pogrzebu. Dzięki pinezce, po kliknięciu lokalizacji, strona przeniesie użytkownika do mapy, aby każda osoba mogła dokładnie sprawdzić dojazd. Innowacyjnym rozwiązaniem e-nekrologów oferowanych przez zakład pogrzebowy Lapczyk jest możliwość udostępnienia nekrologu w swoich mediach społecznościowych lub wysłać powiadomienie SMS do bliskich osób.

Księga Ostatniej Woli

Zakład pogrzebowy Lapczyk na swojej stronie udostępnił również nowe rozwiązanie w postaci Księgi Ostatniej Woli. Każda osoba może zarejestrować się na stronie, a następnie zaplanować szczegóły swojego pogrzebu w tym:

  • wyznaczyć osobę odpowiedzialną za organizację pogrzebu,
  • wybrać pogrzeb tradycyjny lub kremacyjny,
  • wgrać plik z muzyką,
  • przedstawić wiersze, które mają zostać wyrecytowane w dniu pogrzebu;
  • wybrać pogrzeb wyznaniowy lub świecki.

Po zalogowaniu zmiany można dowolnie edytować, a wszystko odbywa się w ogromnej dyskrecji i poszanowaniu osoby planującej własny pogrzeb. Funeral Planning to nowoczesne rozwiązanie od wielu lat wdrażane również w Polsce. Dzięki Księdze Ostatniej Woli swój pogrzeb można zaplanować od A do Z w domowym zaciszu, bez potrzeby udawania się na spotkanie do biura. To nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie sprawi, że każda osoba będzie mogła odciążyć rodzinę z konieczności organizowania pogrzebu i zastanawiania się, jaka forma pogrzebu będzie najodpowiedniejsza.

Strona internetowa zakładu pogrzebowego Lapczyk jest bardzo czytelna i estetyczna, dzięki niej każda osoba planująca organizację godnego pogrzebu, znajdzie przydatne informacje.