bg img

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 6
Dariusz K. napisał/a 2 sierpnia 2021:
Lapczyk to bardzo solidna firma pogrzebowa. Jestem miło zaskoczony, że pracując w takiej branży można być tak chętnym do pomocy i pełnym wsparcia. Personel podchodzi do wszystkich usług, a przede wszystkim do klienta, z ogromnym szacunkiem. Za wszystko dziękuję.
K.J napisał/a 9 czerwca 2021:
Razem z całą moją rodziną dziękujemy za pomoc w tak trudnym pogrzebie. Nasza sytuacja była trudna, obawiałem się, że niestety będzie dużo problemów z organizacją pogrzebu. Pracownicy Lapczyka mają jednak duże doświadczenie, co było widocznie przy formalnościach. Bardzo nam pomogli. Dziękujemy za organizację tak godnego pogrzebu.
Stefania napisał/a 25 maja 2021:
Dziękuję za tak sprawną organizację pogrzebu mojego męża. Pogrzeb przebiegł dokładnie tak, jak chciałam. Muzyka i kwiaty pierwsza klasa. Ceremonia bardzo wzruszająca, a obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie.
Mateusz S. napisał/a 24 lutego 2021:
Bardzo kompetentny zakład pogrzebowy. Widać, że pracownicy to ludzie o ogromnym doświadczeniu oraz empatii. Pogrzeb przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Stenia O. napisał/a 15 lutego 2021:
Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Lapczyk za godne pochowanie mojego męża. Otrzymałam od całego personelu bardzo dużo ciepła i wsparcia. Jeszcze raz dziękuję!
Stefan z Rodziną napisał/a 5 stycznia 2021:
Niestety, w swoim życiu musiałem pochować wiele bliskich mi osób. Od tylu lat zawsze decyduję się na zakład pogrzebowy Lapczyk. Jeszcze nigdy pracownicy tego zakładu mnie nie zawiedli. Otrzymałem od nich bardzo dużo wsparcia, za co ogromnie dziękuję.