bg img

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 13
Paweł D. napisał/a 30 marca 2023:
Rodzinę Lapczyk zna w Skoczowie każdy, tak jak i ich dom pogrzebowy. Pomagają naszej rodzinie od pokoleń to uczciwi i bardzo kompetentni ludzie - polecam firmę Lapczyk z całego serca
Renata.C napisał/a 30 stycznia 2023:
Profesjonalny zakład pogrzebowy, pomógł nam z formalnościami urzędowymi. Piękna oprawa florystyczna i muzyczna.
Janusz z rodzina napisał/a 20 czerwca 2022:
Lapczyk to porządna firma, nie trzeba się zastanawiać czy warto, Pani Magda sama o wszystko dba - można jej zaufać dlatego polecam z całego serca.
A.H napisał/a 12 maja 2022:
Zakład pogrzebowy Lapczyk to firma, z którą organizowałam dwa pogrzeby. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na pracownikach. Bardzo polecam tę firmę. Ogromnie dobre podejście do klienta i duża klasa obsługi przy ceremonii pogrzebowej.
Sandra napisał/a 30 marca 2022:
Polecam firmę Lapczyk. Razem z mężem organizowaliśmy z tą firmą pogrzeb mojej mamy. Oboje jesteśmy zadowoleni z podejścia pracowników do nas, kontakt z firmą bardzo dobry, a sama uroczystość wzruszająca i godna.
Polecam firmę Lapczyk napisał/a 29 grudnia 2021:
O firmie Lapczyk moge powiedzieć, że jest godna polecenia. Bardzo dobry zakład z doświadczoną kadrą. Organizacja pogrzebu przebiegła wzorowo a obsługa uroczystości była na najwyższym poziomie.
Kazimiera napisał/a 5 listopada 2021:
Firma Lapczyk wykazała się ogromnym doświadczeniem, bardzo polecam usługi tej firmy. Sprawna organizacja pogrzebu i duży szacunek do klienta.
Dariusz K. napisał/a 2 sierpnia 2021:
Lapczyk to bardzo solidna firma pogrzebowa. Jestem miło zaskoczony, że pracując w takiej branży można być tak chętnym do pomocy i pełnym wsparcia. Personel podchodzi do wszystkich usług, a przede wszystkim do klienta, z ogromnym szacunkiem. Za wszystko dziękuję.
K.J napisał/a 9 czerwca 2021:
Razem z całą moją rodziną dziękujemy za pomoc w tak trudnym pogrzebie. Nasza sytuacja była trudna, obawiałem się, że niestety będzie dużo problemów z organizacją pogrzebu. Pracownicy Lapczyka mają jednak duże doświadczenie, co było widocznie przy formalnościach. Bardzo nam pomogli. Dziękujemy za organizację tak godnego pogrzebu.
Stefania napisał/a 25 maja 2021:
Dziękuję za tak sprawną organizację pogrzebu mojego męża. Pogrzeb przebiegł dokładnie tak, jak chciałam. Muzyka i kwiaty pierwsza klasa. Ceremonia bardzo wzruszająca, a obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie.
Mateusz S. napisał/a 24 lutego 2021:
Bardzo kompetentny zakład pogrzebowy. Widać, że pracownicy to ludzie o ogromnym doświadczeniu oraz empatii. Pogrzeb przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Stenia O. napisał/a 15 lutego 2021:
Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Lapczyk za godne pochowanie mojego męża. Otrzymałam od całego personelu bardzo dużo ciepła i wsparcia. Jeszcze raz dziękuję!
Stefan z Rodziną napisał/a 5 stycznia 2021:
Niestety, w swoim życiu musiałem pochować wiele bliskich mi osób. Od tylu lat zawsze decyduję się na zakład pogrzebowy Lapczyk. Jeszcze nigdy pracownicy tego zakładu mnie nie zawiedli. Otrzymałem od nich bardzo dużo wsparcia, za co ogromnie dziękuję.