bg img

Akcesoria pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Lapczyk to wieloletnie doświadczenie, które nauczyło nas, że dbałość o szczegóły jest niezbędna, aby ostatnie pożegnanie odzwierciedlało uczucia i szacunek, które bliscy chcą przekazać Zmarłemu.

Nasza firma pogrzebowa ze Skoczowa przykłada ogromną uwagę do tej dbałości o każdy szczegół w czasie uroczystości pogrzebowych.  Zawsze staramy się realizować Państwa życzenia, doradzając najlepiej jak umiemy. Czerpiemy z naszej wiedzy w sprawie odpowiedniego doboru nie tylko poszczególnych usług pogrzebowych, ale także akcesoriów pogrzebowych, które są wykorzystywane w czasie ceremonii.

 

Akcesoria pogrzebowe

W Zakładzie Pogrzebowym Lapczyk mogą Państwo wybrać – z szerokiego asortymentu trumien czy urn – tę najbardziej odpowiednią. Posiadamy modele zarówno bardzo wyrafinowane, jak i te prostsze i tańsze, zawsze jednak posiadające gwarancję jakości.

Dysponujemy także innymi akcesoriami pogrzebowymi – takimi jak krzyże, tabliczki, ubrania dla Zmarłych, modlitewniki, różańce oraz wszystkim tym, co sprawia, że ceremonia żałobna nabiera niepowtarzalnego oprawy.