bg img

Pogrzeby tradycyjne z trumną

Kiedy stajemy w obliczu żałoby, jedną z pierwszych kwestii, o których myślimy, jest wybór zakładu pogrzebowego, który pomoże w tych trudnych chwilach. Ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru i powierzyć Osobę Zmarłą firmie, której można zaufać. Dobrze jest też, aby taki zakład pogrzebowy oferował możliwie najbardziej różnorodne usługi, których koszty byłyby w zasięgu finansowym osób o różnym stopniu zamożności. Zakład Pogrzebowy Lapczyk ze Skoczowa spełnia te kryteria. Nasza oferta usług pogrzebowych jest bardzo bogata i dostosowana do potrzeb każdego Klienta.

 

pogrzeby z trumną

 

Wybór pomiędzy pochówkiem tradycyjnym a kremacją może być trudny, my jednak specjalizujemy się w świadczeniu obu tych usług. Od początku swojego istnienia firma Lapczyk organizuje pogrzeby z trumną – znane jako pogrzeby tradycyjne – które przez długi czas były dominującą formą pochówku. Przygotowujemy ceremonie zarówno wyznaniowe – przede wszystkim w tych, które dominują na Śląsku Cieszyńskim czyli w katolickim oraz ewangelickim, ale także Świadków Jehowy, Adwentystów Dnia Siódmego, Zielonoświątkowym czy pogrzeby świeckie.

Pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru nie tylko formy pochówku, ale także odpowiednich do wybranego rodzaju pogrzebu akcesoriów – a wszystko to zgodnie z przekonaniami, wolą Zmarłego oraz życzeniem jego rodziny.

W biurze naszej firmy można wybrać spośród dwunastu różnych modeli trumien. Jesteśmy w stanie sprostać również życzeniom specjalnym wówczas jednak należy dać nam kilka dodatkowych dni na ich realizację. W naszym asortymencie znajdą Państwo trumny dębowe ale również sosnowe czy olchowe.