bg img

O firmie

Zespol 9.1
Ceremonia pogrzebowa (30)

Zakład Pogrzebowy Lapczyk został założony w 1988 roku i niezmiennie ma swoją siedzibę w Skoczowie przy ul. Menniczej 7. Jest to firma rodzinna, w której odpowiedzialność za przygotowanie pięknych i godnych uroczystości pogrzebowych przechodzi z pokolenia na pokolenie. Założycielami firmy byli Jerzy i Janina Lapczyk. Rodzinne tradycje organizacji pięknych pogrzebów, znanych na całym Śląsku, kontynuuje obecnie córka – Magdalena Lapczyk.

Od ponad trzydziestu lat pomagamy Państwu w tych najtrudniejszych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby. Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwala nam zapewnić kompleksowe usługi pogrzebowe, dzięki którym godnie i w spokoju pożegnają Państwo swoich najbliższych.

Oferujemy wszelką pomoc zarówno w organizacji pogrzebów tradycyjnych, jak i pogrzebów świeckich, które odbywają się wówczas z udziałem Mistrza Ceremonii Pogrzebowej.

Do dyspozycji Rodziny jest również kaplica, w której Bliscy, w ciszy i skupieniu, mogą pożegnać Zmarłą Osobę przed rozpoczęciem ceremonii żałobnych – co jest ważne szczególnie wtedy, kiedy ciało ma zostać poddane kremacji.

Wykwalifikowany personel pomoże też Państwu w wyborze trumny lub urny, a także wieńców i wiązanek pogrzebowych. W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy również profesjonalną toaletę pośmiertną, jak też balsamację, wykonywaną przez Panią Magdalenę Lapczyk. Wszystkie zabiegi, które wykonujemy, odbywają się według międzynarodowych standardów. Kwalifikacje w dziedzinie tanatopraksji i tanatokosmetyki są udokumentowane certyfikatami i dyplomami.

Zakład Pogrzebowy Lapczyk świadczy usługi na terenie miasta i gminy Skoczów, a także innych miejscowości Śląska Cieszyńskiego – takich jak Brenna, Górki Wielkie, Cieszyn, Ustroń, Drogomyśl, Dębowiec, Goleszów oraz Simoradz. Jesteśmy także gotowi udać się tam, gdzie macie Państwo życzenie byśmy usługi pogrzebowe wykonali, bowiem wybór usługodawcy musi być indywidualną decyzją Rodziny – którą inni powinni bezwzględnie uszanować.

Mamy nadzieję, że nasza pomoc sprawi, iż pożegnanie Bliskiej osoby będzie dla Państwa spokojnym, osobistym doświadczeniem, mimo zrozumiałego ładunku emocjonalnego, który z sobą ten czas niesie.

Zakład Pogrzebowy Lapczyk oferuje również swoim Klientom pomoc w realizacji świadczeń w ZUS i KRUS a także MON i MSWiA – to jest w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, renty rodzinnej czy wypłaty niezrealizowanych świadczeń emerytalnych.

Pracownicy firmy Lapczyk są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, nie tylko w dni powszednie, lecz także w niedziele i święta. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego nie tylko w przypadku chęci zlecenia nam usługi pogrzebowej, ale także w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości związanych z organizacją pochówku. Oddajemy do Państwa dyspozycji naszej zaangażowanie oraz telefony: 505 93 25 47 oraz 33 853 25 47.

ikona kontakt 24

Dostępność 24 h

ikona pogrzeb

Pogrzeby tradycyjne oraz świeckie

ikona formalnosci

Pomoc w realizacji świadczeń w ZUS i KRUS