O firmie

Zakład Pogrzebowy Lapczyk - firma

                    

Zakład Pogrzebowy Lapczyk

został założony w 1988 roku i niezmiennie ma swoją siedzibę w Skoczowie przy ul. Menniczej 7. Od ponad trzydziestu lat pomagamy Państwu w tych najtrudniejszych chwilach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić kompleksowe usługi pogrzebowe, dzięki którym godnie i w spokoju pożegnają Państwo swoich najbliższych.

Oferujemy wszelką pomoc zarówno w organizacji pogrzebów tradycyjnych, jak
i pogrzebów świeckich, które odbywają się wówczas z udziałem Mistrza Ceremonii Pogrzebowej.

Do dyspozycji Rodziny jest również kaplica, w której bliscy, w ciszy i skupieniu, mogą pożegnać zmarłą osobę, szczególnie wtedy kiedy ciało ma zostać poddane kremacji.

Pomożemy też Państwu w wyborze trumny lub urny, a także wieńców i wiązanek pogrzebowych. W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy profesjonalną toaletę pośmiertną, jak również balsamację z uwzględnieniem międzynarodowych standardów. Nasze kwalifikacje w tej dziedzinie są udokumentowane certyfikatami
i dyplomami.

Zakład pogrzebowy Lapczyk świadczy usługi na terenie miasta i gminy Skoczów,
a także innych miejscowości śląska cieszyńskiego takich jak Brenna, Górki Wielkie, Cieszyn, Ustroń, Drogomyśl, Dębowiec, Goleszów, Simoradz oraz wszędzie tam gdzie macie Państwo życzenie byśmy te usługi wykonali, bowiem wybór usługodawcy jest indywidualnym życzeniem Rodziny.

Mamy nadzieję, że nasza pomoc sprawi, iż pożegnanie bliskiej osoby będzie dla Państwa spokojnym, osobistym doświadczeniem.

Oferujemy, również pomoc w realizacji świadczeń w ZUS i KRUS tj. w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, renty rodzinnej czy wypłaty niezrealizowanych świadczeń emerytalnych.

Pracownicy zakładu pogrzebowego Lapczyk są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, nie tylko w dni powszednie, lecz także w niedziele i święta. Dyżury pełnimy pod całodobowym numerem telefonu 33 853 25 47.

                                                            

Dostępność 24 h

Pogrzeby tradycyjne oraz świeckie

Pomoc w realizacji świadczeń w ZUS i KRUS


Nasza Załoga

Zakład Pogrzebowy Lapczyk

Zakład Pogrzebowy Lapczyk

Zakład Pogrzebowy Lapczyk

We work with clients big and small across a range of sectors and we utilise all forms of media.

Mamy ponad 30 lat doświadczenia